Bonusy w Totolotku to majstersztyk

Nie dziwi nikogo fakt, że obstawiając zakłady sportowe szukamy bukmachera, który ma szeroką ofertę i wysokie kursy. Takie kwestie nie interesują tylko surebetowców, dla których ważna jest głównie ilość, a niekoniecznie jakość. Pozostali gracze szukają zazwyczaj jednego bukmachera, z którym wiążą dłuższą przyszłość. To zadanie ma nam ułatwić dobrze znany Polakom legalny bukmacher o nazwie Totolotek.

Na rynek wszedł już bardzo dawno temu bo w 1995 roku i przez te lata na pewno zdobył serca i portfele wielu graczy. A czy poradzi sobie z coraz agresywniejszą konkurencją jak Lvbet czy Forbet? Zobaczymy. Konkurencja jest spora.

 

Legalni bukmacherzy kontra Totolotek

W przypadku legalnych bukmacherów nie mówimy tutaj o ilości, ale głównie staż na naszym rynku. Wydaje się zatem, że bezsprzecznie powinny wygrać w konfrontacji Totolotek a inni bukmacherzy oczywiście ci drudzy. Na myśl przychodzi Fortuna czy STS. I faktycznie są to bukmacherzy, z których być może usług nie korzystamy, ale doskonale znamy te marki. Warto jednocześnie dodać, że każdy z nas będzie musiał zmienić bukmachera na legalnego jeśli dotychczas tego nie zrobiliśmy.

Super bonus! 20 zł bez depozytu + 500zł za wpłatę. Odbierz teraz

Czy jednak Totolotek jest zupełnie na straconej pozycji? Otóż okazuje się, że nie do końca. Bukmacher ten doskonale wie, że promocja na start to podstawa. W tym przypadku bonus w Totolotku to bonus bez depozytu oraz dodatkowo bonus za wpłatę sięgający 700zł.

To z pewnością ciekawa propozycja, dzięki której możemy zaryzykować nieco bardziej niżeli zazwyczaj u konkurencji.

 

Oferta Totolotka – moja opinia

Czy w porównaniu do innych bukmacherów Totolotek będzie oferował nam szerszą ofertę i wyższe kursy? Tego niestety na stałe nie możemy  zagwarantować. Jak powszechnie wiadomo to sie u bukmacherów ciągle zmienia i dlatego warto mieć konta także u konkurencji (w Fortunie, LVbet czy Forbecie). Niekiedy bywa, że kursy są konkurencyjne tylko w wybranych dyscyplinach sportowych.

Poza tym wszystkim wydaje się, że nie możemy narzekać, ponieważ po wejściu nowej ustawy wielu znanych nam dobrze bukmacherów opuści nasz rynek. Każda nowa firma będzie z pewnością przez nas analizowana.

 

Totolotek to bukmacher, który z pewnością może konkurować z takimi markami jak chociażby Fortuna. Być może nie nastąpi to od razu, ale możemy być pewni, że za niedługi czas wiele osób będzie tam obstawiało zakłady bukmacherskie.

Super bonus! 20 zł bez depozytu + 500zł za wpłatę. Odbierz teraz

Podsumowując, ów legalny bukmacher oferujący w pełni legalne zakłady bukmacherskie z pewnością ma wielkie szanse, by walczyć o nowych graczy z dobrze nam już znanymi firmami bukmacherskimi. Z pewnością musi to zrobić szybko, by inni nowi bukmacherzy nie byli pierwsi.

Jako zupełni nowi na naszym rynku muszą zatem w miarę szybko pozwolić nam na rejestrację i możliwość obstawiania. Właściwie wszystkie aspekty wyglądają bardzo obiecująco – od bonusu powitalnego po ofertę i inne dodatkowe usługi, dlatego też coraz więcej graczy oczekuje na wielkie start tego bukmachera.

Zostaw komentarz ...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *