Bukmacher ForBet mobile – legalny i z bonusem

Na forach i stronach internetowych o tematyce bukmacherskiej coraz więcej widnieje zapytań o nowego bukmachera – forBET. Ludzie pytają czy można mu zaufać, czy faktycznie gra jest tam legalna, i wiele innych…

Zakłady bukmacherskie w Polsce cieszą się bowiem coraz większą popularnością, ale również lepszą opinią. Powyższe pytania nie mają tu nic do rzeczy, ale mimo wszystko przed rejestracją u nowego bukmachera warto wcześniej co nieco się o nim dowiedzieć. Tym bardziej jeśli mamy do czynienia z takim bukmacherem. Wymieńmy zatem plusy i minusy bukmachera forBET – czyli opinie.

 

Opinie o Forbet

Zacznijmy do tego, że jest to polski, legalny bukmacher, który oferuje nam obstawianie meczy bez 12% podatku. Nie ma z pewnością nic dziwnego w pierwszej informacji, ale druga wydaje się być już sprzeczna z pierwszą. Nie jest to jednak żaden chwyt marketingowy, a owe słowa działają w praktyce. Bukmacher forBET mobile to w pełni legalny bukmacher, który umożliwia swoim klientom grę bez podatku.

Jest to z pewnością pewnego rodzaju ewolucja, ponieważ żaden inny legalny bukmacher nie ma tego w swojej ofercie.

Nowy bukmacher! Odbierz teraz za pierwszą wpłatę nawet 600 zł!

Plusem tego bukmachera jest również bonus powitalny do 600zł, który pojawia się na naszym koncie zaraz po rejestracji i wpłacie. To również fajna informacja, a jeśli nie to z pewnością nie zdarza się to często aż taka kwota, by przelewając trochę gotówki od razu dostać więcej na grę.

Co prawda dla niektórych może być to mała kwota, ale zawsze jest to jakiś start i więcej możliwości obstawiania meczów.

 

Kursy bukmacherskie w Forbet

Zaletą są także wysokie kursy, a do tego należy również dodać brak podatku. Nie ma tu mowy o konkurencji z bukmacherami, którzy nie posiadają odpowiedniej licencji. Mimo to porównując kursy z legalną konkurencją to znowuż forBET jest na pierwszym miejscu.

Dobrą stroną bukmachera Forbet jest wersja mobile a także support. Działa on naprawdę bardzo sprawnie. Dodatkowo mamy kilka możliwości, by się z nimi skontaktować. E-maile są przyjmowane non stop, znowuż chcąc porozmawiać na livechacie połączenie z obsługą trwa dosłownie chwilę.

 

Minusy?

Na ten moment ciężko je znaleźć. Ale chcąc się do czegoś przyczepić warto wspomnieć o metodach płatności, które na ten moment są bardzo zubożałe. Na szczęście dla wielu typerów i to ma zostać w niedalekiej przyszłości zmienione.

Nowy bukmacher! Odbierz teraz za pierwszą wpłatę nawet 600 zł!

Powyższe informacje wydają się być najważniejsze, jeśli zamierzamy grać u tego bukmachera. Jest on faktycznie stosunkowo młody stażem, mimo wszystko pracują tam wykwalifikowani pracownicy. Z resztą sam fakt posiadania licencji już o czymś świadczy. Jeśli operujemy już wysokimi kwotami to musimy być świadomi szybkich limitów, jak to bywa w przypadku takich bukmacherów.

Zarejestruj się i odbierz bonus 600zł na zakłady!

Zostaw komentarz ...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *