Bukmacherka – czy da się zarobić na zakładach bukmacherskich?

Większość osób, która zaczynała zarabiać w Internecie z pewnością natknęła się na takie sposoby jak poker czy zakłady bukmacherskie.

Niektórzy nawet na własnej skórze poczuli dreszczyk emocji i postanowili się bardziej zagłębić w te tematy.

Co do pokera to tutaj tematy nie są bardzo rozwinięte w Internecie. Każdy gra dla siebie, nie za wiele osób chwali się zarobkami, bo też niewiele osób jest w stanie z tego wyżyć. Co nie oznaczą, że w Polsce nie ma takich osób. Więcej chętnych jest na zakłady bukmacherskie.

 

Tutaj możemy grać samodzielnie albo za wykupienie abonamentu zapisać się do grupy na Facebook’u, gdzie będziemy mieć podawane gotowe typy. Z bukmacherki żyje więcej osób. Tutaj jeden mecz może dać nam zyski na czysto rzędu minimalnej krajowej.

Możemy sami zawierać zakłady, możemy również sprzedawać abonamenty na nasze kupony. Do tego wszystkiego dochodzą również bukmacherskie programy partnerskie. Tutaj mamy możliwość zarabiania poprzez polecenie danej strony internetowej danego bukmachera. Jednak warto poczytać cały regulamin, aby dowiedzieć się na jakim etapie otrzymamy pieniądze. Czasem sama rejestracja nie wystarczy. Nieraz będzie to wpłata depozytu, a czasem liczone miesięczne obroty = to wszystko zależy od bukmachera.

Należy również zwrócić uwagę, że często nasze zyski są generowane dopiero wtedy, kiedy polecona przez nas osoba straci pieniądze u danego bukmachera. Jeśli gracz zyskuje – my tracimy. Ale nie zawsze tak jest.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, darmowy zakład 115 zł + 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł + 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł + 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

 

Czy można z tego wyżyć ?

Z pewnością tak, ponieważ dla wielu zakłady bukmacherskie to szybkie pieniądze, które w rezultacie jeszcze szybciej tracą, ponieważ nie mają tzw. zimnej głowy. Grają impulsywnie i tracą, ale cały czas mają nadzieje, że passa się w końcu odwróci. Tacy gracze dla nas są najlepsi.

Niestety bukmacherskie programy partnerskie mają to do siebie, że nie możemy ich polecać na polskich serwisach. Jest to nielegalne. Pamiętajmy jednak, że nie muszą być to tylko i wyłącznie osoby z Polski. Większości bukmacherów jest dostępna niemal na całym świecie.

Zostaw komentarz ...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *