Ciekawy sposób na zakłady bukmacherskie

Wśród wielu sposobów na zarabianie głównie w Internecie wiele osób kusi się na zakłady bukmacherskie. W końcu wielu z nas interesuje się sportem. Jeśli nie jest to popularna piłka nożna to może siatkówka? Bukmacherzy mają w swojej ofercie o wiele więcej dyscyplin sportowych.

Wśród nich znajdziemy również te bardziej niszowe. To sprawia, że w przeciągu dnia mamy naprawdę spore możliwości do zarobku. Naszym błędem jest jednak obstawianie meczów z niskimi kursami. Ale bywa tak, ponieważ uważamy, że wysokie kursy na poziomie 5 i wyżej są poza naszym zasięgiem. Czy faktycznie tak jest? Otóż nie.

 

Sposób na zakłady bukmacherskie

Po pierwsze możemy stworzy kupon AKO. Umieszczając na nim 2-3 zdarzenia możemy w sumie otrzymać kursy na takim poziomie.

To najłatwiejszy sposób, by uzyskać większe kursy. Warto dodać, że mogą one sięgać o wiele wyżej niżeli 5. Są osoby, które specjalizują się w takich taśmach. Typują jak najwięcej meczy co w sumie daje im kursy rzędu 100 a nawet 600. Ale nie tylko same akumulatory dają nam tę szansę.

Dla nowych graczy w FORTUNIE 115zł CASHBACK + 400zł za wpłatę! Graj teraz

Również obstawiając single możemy łapać wyższe kursy. Tutaj już najlepiej jest się zagłębić w dany mecz przed jego rozpoczęciem – jeśli właśnie tak lubimy typować. Wiedząc, że dany zespół musi strzelić co najmniej osiem goli, by przejść dalej stanowi dla nas idealną wiadomość, by właśnie obstawiać takie i jeszcze wyższe wyniki. Choć tak naprawdę jeśli chodzi o single to najlepiej je typować na żywo.

Żadna inna dyscyplina sportowa nie daje nam tak dużych możliwości jak piłka nożna. Tutaj kursy na poziomie 5 są bardzo często do wyłapania i oczywiście wygrania. Jeśli nasza drużyna faworytów przegrywa mecz to kurs automatycznie na nich rośnie.

A jeśli pozostało niewiele czasu do końca to te kursy są kilkakrotnie wyższe. Tak wysokie kursy pozwalają nam stawiać o wiele niższe stawki. Dzięki temu nie musimy od razu wpłacać zbyt dużych kwot, ale za to ile możemy zyskać!

 

Im na większe kursy polujemy, tym musimy poświęcić im więcej czasu – głównie dlatego, że gra się je na żywo. To te na poziomie 20-500.

Jeśli jednak mówimy o kursie na poziomie 5 to spokojnie możemy takie znaleźć jeszcze przed rozpoczęciem meczu.

Zostaw komentarz ...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *