Czy zakłady bukmacherskie są dla mnie?

Przeglądając fora internetowe o tematyce zarabiania w sieci możemy często natknąć się na historie ludzi, którzy mieli swoją przygodę z obstawianiem meczy. Niektórzy z nich nadal czerpią z tego korzyści finansowe, dla innych okazało się to klapą.

Faktem jest, że nie dla wszystkich zakłady bukmacherskie są drogą do systematycznego zarabiania.

 

Skąd zatem wiedzieć czy choćby opisywane tutaj legalne zakłady bukmacherskie są dla mnie? Nie patrzmy w ogóle na znajomość żadnego sportu, ponieważ tutaj jest to całkowicie nieważne. Dlaczego?

Ponieważ możemy opierać się głównie na statystykach. Ktoś powie, że to tylko puste liczby. Owszem, statystyki to nie wszystko.

Liczy się również to o co grany jest dany mecz, w jakiej formie są zawodnicy, czy kluczowy zawodnik może nie ma kontuzji, itd. Mimo wszystko są osoby, które opierając się na statystykach w przeciągu miesiąca są na plusie.

 

Czy warto bawić się w zakłady bukmacherskie?

Jeśli jednak nie mamy na to czasu, bądź nie wiemy jak się za to zabrać możemy zainteresować się płatnymi typami. Tutaj wykupując na określony czas typy otrzymujemy zazwyczaj codziennie gotowe kupony. Od nas jedynie zależy ile postawimy na to pieniędzy.

 

Kolejna sprawa to emocje. To właśnie one dyskwalifikują wiele osób z tego sposobu na zarobek. Często obstawiają oni mecze przed rozpoczęciem. Następnie obserwują je w trakcie i myślą, że dany kupon nie wejdzie, więc korzystają z możliwości wcześniejszego wypłacenia pieniędzy i często na tym tracą. Gdyby poczekali do końca spotkania kupon byłby zaliczony.

 

Dlatego jeśli zastanawiasz się czy nawet legalne zakłady bukmacherskie czy to w STS czy Fortunie są właśnie dla Ciebie musisz w dużej mierze obserwować swoje emocje i nad nimi panować. Trzeba wiedzieć, że jeśli obstawiasz mecz piłki nożnej to czekaj do końca, bo nawet w doliczonym czasie wszystko może obrócić się na Twoją korzyść. Niektórzy nie potrafią dać sobie z tym radę, stąd też takim osobą odradza się obstawiania meczy.

W tym przypadku częściej będą oni liczyli swoje straty niż zyski. A jeśli sam chcesz się przekonać czy dasz sobie tu radę, a nie chcesz tracisz swojej prawdziwej gotówki, zawsze możesz grać na wirtualne żetony i przekonać się czy emocje w czasie meczu Cię „nie zjedzą”.

Zostaw komentarz ...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *