Dla kogo są zakłady bukmacherskie?

Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich? Czy da się na nich zarobić w ogóle? To pytanie zadaje sobie każdy gracz, który interesuje się tym tematem i gdy szuka sposobów na zarabianie online.

Nie każdy jednak dojdzie do punktu, w którym będzie mógł powiedzieć, że faktycznie na nich zarabia. Oczywiście niektórzy będą się bronili twierdząc, że obstawiają zakłady bukmacherskie dla przyjemności. Ale czy faktycznie są w stanie wydawać na tę przyjemność cały czas spore kwoty? Nie. Prawda jest taka, że każdy chce tutaj zarobić pieniądze – najlepiej szybko i bez zbędnej pracy.

 

Początki …

Na początku wydaje się, że zakłady bukmacherskie są przeznaczone tak naprawdę dla wszystkich, którzy interesują się sportem. Otóż nie zawsze. W praktyce jest to niekiedy przeszkodą. Z pewnością mamy swoich ulubieńców i podczas, gdy pojawiają się spotkania z ich udziałem wkrada się coś co nie powinno mieć miejsca. Lubi danego zawodnika czy drużynę i nawet jeśli faktycznie są oni gorsi od swojego rywala i cały czas notują z nim porażki to my i tak w nich wierzymy i często obstawiamy ich wygraną.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 10 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Kupony „dla zabawy” w przypadku zarabiania pieniędzy nie powinny mieć miejsca. Nieprawda jest natomiast stwierdzenie, że zakłady bukmacherskie są przeznaczone dla osób, które zarządzają dużym kapitałem.

Po pierwsze co oznacza dla nas termin „duży kapitał”? Dla jednych może to być 50 złotych, a dla drugich 5000 złotych. Owszem, wpłacanie na konto 20 złotych do bukmachera nie ma sensu i często kończy się wyzerowaniem. Mimo wszystko nie musimy być bogaci i dysponować tysiącami, by móc zarabiać na obstawianiu meczy.

 

Dla kogo?

Zakłady bukmacherskie są głównie skierowane do osób, które traktują ten temat poważnie. Zatem wyznaczają sobie cel i do niego dążą. Na spotkania należy patrzeć od strony zarabiania, a nie od tej strony czy kogoś lubimy czy też nie. Należy mieć cały czas wyważone emocje, ponieważ nie chodzi tutaj o to, by siedzieć godzinami i emocjonować się przy kuponie za kilkanaście złotych. Nikt nie mówi, że tak nie będzie na początku.

Jednakże w miarę czasu nasz kapitał powinien się sukcesywnie powiększać. Pojawiające się większe kwoty nie powinny w nas wzbudzać strachu. Inaczej możemy zapomnieć o zarabianiu na zakładach bukmacherskich. Poza tym nie ważne jest czy pracujemy na etacie czy też nie.

 

Strategia …

Każdy zawodowy gracz ma swoja strategię. Nie zawsze jest to praca na 8 godzin od poniedziałku do piątku. Tutaj liczy się jakość, a nie ilość. Tak naprawdę na samym początku nie ma czegoś takiego co by mogło nas totalnie zdyskwalifikować, by zajmować się tym na poważnie.

Niektórym wystarczy miesiąc, a innym rok, by stwierdzić czy warto zająć się tym dalej. Bo nawet jeśli uwielbiamy danego zawodnika czy drużynę to obstawianie spotkań z ich udziałem możemy po prostu omijać.

Super bonus! 20 zł bez depozytu + 500zł za wpłatę. Odbierz teraz

W gruncie rzeczy bukmacherzy liczą na każdego z nas – w końcu wąska grupa osób tak naprawdę ogrywa bukmachera. Reszta osób to tzw. gracze rekreacyjni. W głównej mierze to uczniowie czy studenci, którzy chcą dorobić sobie kilka złotych na niewielkie wydatki.

 

Co potrzeba?

Silna wola, mocne nerwy, analityczne myślenie i wyzbycie się poczucia zabawy – jeśli to posiadamy to już na samym wstępie możemy być pewni, że zakłady bukmacherskie są dla nas przeznaczone.