Fortuna – legalny bukmacher z licencją MF

Wiele osób zadaje sobie pytanie – czy warto grać u legalnego bukmachera? Bo mówiąc „legalnego” mamy od razu na myśli 12% podatek, który jest nam pobierany zawsze przy okazji naszej wygranej. Przy większych kwotach rzędu nawet 100 złotych te różnice są już dość spore.

Legalnych bukmacherów w Polsce nie ma zbyt wielu. Głównie mówimy tu o takich bukmacherach jak Fortuna, STS czy Totolotek. Warto przybliżyć sobie ofertę tego pierwszego – czyli bukmachera Fortuny.

 

Potwierdzając informację o legalnych bukmacherach i Fortuna ściąga z nas 12% podatek. Ale jakby tego było mało – może nas też dotyczyć kolejny podatek w wysokości 10%. Co prawda ta druga opcja nas dotyczy dopiero od wygranych 2280 złotych. Dla wielu graczy już taki podatek robi prawdziwą różnice. A żeby tego nie było mało mamy tu również do czynienia z niskimi kursami. Ale czy to wystarczy by zniechęcić typerów? Oczywiście, że nie!

 

Legalny bukmacher z licencją

Typowanie meczów w Fortunie może być również pozytywne. Do co podatków i niskich kursów to raczej nie jesteśmy w stanie tu nic zmienić, ale warto popatrzeć na inne pozytywne strony tego bukmachera. A te czekają na nas już na samym początku. Mowa tu oczywiście o bonusie powitalnym.

Najlepiej jest wpłacić dość wysoki pierwszy depozyt, by móc zyskać do 400 złotych.

Do wykorzystania mamy także zakład bez ryzyka. Jak na sam start to dość dobra oferta. Przejdźmy do zakładów bukmacherskich, a właściwie oferty na dyscypliny sportowe. Tutaj także czeka nas miłe zaskoczenie. Biorąc cały czas pod uwagę, że Fortuna to legalny bukmacher to oferta jest dość szeroka. Zazwyczaj tacy bukmacherzy oferują nam tylko i wyłącznie najpopularniejsze sporty, ale nie Fortuna.

Tutaj możemy grać nawet bardzo niszowe ligi polskiej piłki nożnej co bardzo cenią sobie fani.

Dla nowych graczy w FORTUNIE 115zł CASHBACK + 400zł za wpłatę! Graj teraz

Do tego dochodzi oferta na żywo. Fortuna to jeden z nielicznych bukmacherów, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Co jakiś czas możemy być świadkami nowych udogodnień, dzięki czemu dziś możemy typować w Fortunie niemal wszędzie.

A to wszystko za sprawą Fortuna mobile, dzięki któremu możemy obstawiać mecze nie tylko za pomocą komputera. Zajmując się zakładami bukmacherskimi na co dzień z pewnością bardzo ważna jest dla nas możliwość obserwacji wyniku meczu czy samo obstawianie na żywo.

 

Dzisiaj Fortuna nam to oferuje. Czy zatem ktoś jeszcze zastanawia się czy typowanie meczów w Fortunie jest warte naszej uwagi? Pamiętajmy, że to legalny bukmacher, a tutaj rządzą się już nieco inne prawda, dlatego też musimy być wyrozumiali. Tak czy inaczej Fortuna ma więcej zalet niż wad dlatego też warto i tam mieć konto.

Dla nowych graczy w FORTUNIE 115zł CASHBACK + 400zł za wpłatę! Graj teraz

Zostaw komentarz ...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *