Jak ograć bukmachera, czy to możliwe?

Ograć bukmachera! To główny cel większości graczy. Czy to w ogóle możliwe? Niektórzy twierdzą, że tak i podają swoje typy dla wszystkich, aby pokazać im, że są oni lepsi. Jednak rzeczywistość często ukazuje się zupełnie inna.

To o czym należy wspomnieć to fakt, że na zakładach bukmacherskich naprawdę da się zarabiać. Możemy nie słyszeć o ludziach, dla których głównym źródłem utrzymania są właśnie zakłady bukmacherskie, ale nie są to osoby, dla których jest to ważne.

Wręcz przeciwnie – często ukrywają się z tą formą zarabiania. Nie liczmy jednak na to, że to właśnie dzięki nam bukmacher zbankrutuje i przestanie działać na rynku. To niemożliwe!

A w FORTUNIE? 10zł za rejestrację bez depozytu + 400zł za wpłatę!

Nawet jeśli dysponujemy odpowiednią ilością gotówki to w krótkim czasie może być na nas nałoży limit. A to już bardzo skomplikuje nasze obstawianie.

 

Jak ograć bukmachera, czy da się go pokonać?

Mimo wszystko niektórzy gracze mogą pozwolić sobie na dość wysokie i systematyczne wygrane. Dlaczego? Dlatego, że bukmacherzy Internetowi doskonale znają swoich użytkowników. Dzielą ich zazwyczaj na kilka grup – od graczy zawodowych po typowych amatorów.

Wiedzą, że zawsze mogą liczyć na tą drugą grupę osób, którzy systematycznie dają im zarobić. Znowuż gracze zawodowi faktycznie obracają często dużymi sumami i często to oni wygrywają. Jednak nie zawsze odnotowują zyski.

Czasem zdarzy się, że i oni zaliczą wpadkę, na równie wysoką kwotę. Dzięki temu bukmacher tak szybko nie skapituluje. Poza tym jeśli zauważy, że za dobrze nam idzie to zawsze może nas „wynagrodzić” limitem.

Rozdajemy po 20zł za samo założenie konta! (Zagraj za darmo teraz!)

Musimy wiedzieć, że bukmacherzy to nie instytucje, które będą nas cały czas wynagradzać.

Oni również chcą zarobić, stąd też nie mogą pozwolić sobie na sytuacje, w której Kowalski z dnia na dzień ich ogrywa i pozbawia dalszej przyszłości na rynku. Dlatego też jako gracze lepiej zapomnieć o wykonaniu takich zadań specjalnych. W tym przypadku lepiej pomyśleć o własnej grze i wraz z większymi wygranymi rejestrować się u bukmacherów, którzy nie dają tak szybko limitów.

Poza tym każdy z nas wie, że zakłady bukmacherskie rządzą się własnymi prawami i wszystko może się tu zdarzyć.

Zostaw komentarz ...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *