Jak ograć bukmachera, czy to możliwe?

Ograć bukmachera! To główny cel większości graczy. Czy to w ogóle możliwe? Niektórzy twierdzą, że tak i podają swoje typy dla wszystkich, aby pokazać im, że są oni lepsi. Jednak rzeczywistość często ukazuje się zupełnie inna.

To o czym należy wspomnieć to fakt, że na zakładach bukmacherskich naprawdę da się zarabiać. Możemy nie słyszeć o ludziach, dla których głównym źródłem utrzymania są właśnie zakłady bukmacherskie, ale nie są to osoby, dla których jest to ważne.

Wręcz przeciwnie – często ukrywają się z tą formą zarabiania. Nie liczmy jednak na to, że to właśnie dzięki nam bukmacher zbankrutuje i przestanie działać na rynku. To niemożliwe!

Dla nowych graczy w FORTUNIE 115zł CASHBACK + 400zł za wpłatę! Graj teraz

Nawet jeśli dysponujemy odpowiednią ilością gotówki to w krótkim czasie może być na nas nałoży limit. A to już bardzo skomplikuje nasze obstawianie.

 

Jak ograć bukmachera, czy da się go pokonać?

Mimo wszystko niektórzy gracze mogą pozwolić sobie na dość wysokie i systematyczne wygrane. Dlaczego? Dlatego, że bukmacherzy Internetowi doskonale znają swoich użytkowników. Dzielą ich zazwyczaj na kilka grup – od graczy zawodowych po typowych amatorów.

Wiedzą, że zawsze mogą liczyć na tą drugą grupę osób, którzy systematycznie dają im zarobić. Znowuż gracze zawodowi faktycznie obracają często dużymi sumami i często to oni wygrywają. Jednak nie zawsze odnotowują zyski.

Czasem zdarzy się, że i oni zaliczą wpadkę, na równie wysoką kwotę. Dzięki temu bukmacher tak szybko nie skapituluje. Poza tym jeśli zauważy, że za dobrze nam idzie to zawsze może nas „wynagrodzić” limitem.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, darmowy zakład 115 zł + 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł + 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł + 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Musimy wiedzieć, że bukmacherzy to nie instytucje, które będą nas cały czas wynagradzać.

Oni również chcą zarobić, stąd też nie mogą pozwolić sobie na sytuacje, w której Kowalski z dnia na dzień ich ogrywa i pozbawia dalszej przyszłości na rynku. Dlatego też jako gracze lepiej zapomnieć o wykonaniu takich zadań specjalnych. W tym przypadku lepiej pomyśleć o własnej grze i wraz z większymi wygranymi rejestrować się u bukmacherów, którzy nie dają tak szybko limitów.

Poza tym każdy z nas wie, że zakłady bukmacherskie rządzą się własnymi prawami i wszystko może się tu zdarzyć.

Zostaw komentarz ...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *