Jak zarobić na obstawianiu czyli na zakładach bukmacherskich

Obstawianie meczów na zakładach bukmacherskich zaliczamy głównie do hazardu, dlatego też ciężko jest mówić, że się na tym zarabiać może każdy jak leci. Co ciekawe – nie trudno przekonać do tego zajęcia innych niedowiarków, kiedy po pierwszych paru meczach uda im się wygrać jakiekolwiek pieniądze. Małym nakładem siły są w stanie sporo zarobić.

 

Jak zarobić na zakładach bukmacherskich?

Niestety na to pytanie nie ma odpowiedzi dzięki której każdy z nas miałby szanse na pewne zarobki. Oczywiście jest pewny system, który daje nam zawsze gwarancje wygranej – mowa tutaj o surebetach. W ich przypadku zarobek mamy gwarantowany. Niezależnie od końcowego wyniku możemy spokojnie szukać kolejnych ciekawych meczów.

Super bonus! 20 zł bez depozytu + 500zł za wpłatę. Odbierz teraz

Jeśli chodzi o inne strategie to musimy być świadomi, że nawet pewniaki nie dadzą nam tutaj zarobku. Po pierwsze są na nich śmieszne niskie kursy. Po drugie w przypadku porażki odrabianie strat jest niezwykle męczące psychicznie. Choć oczywiście takie zjawisko jak odpoczęcie od obstawiania jest tu zupełnie czymś normalnym. Ale w przypadku pewniaków.

 

Zatem jak najlepiej obstawiać mecze?

Jeśli zależy nam na pewnym zysku wybierzemy surebety. Co prawda ich wyszukiwanie może być męczące, ale daje pewne zyski. Jeśli chodzi o ich wysokość to być może nie są one dość wysokie, ale wiedząc, że na pewno zarobimy to warte jest to grania. Oczywiście im większą gotówką obracamy tym więcej wygrywamy. Nie należy również zupełnie skreślać grania kursów na poziomie 2 i wyższych.

Dzięki temu wystarczy nam, że w ciągu dnia obstawimy 2-3 mecze i możemy już cieszyć się sporym zyskiem. Nie musimy siedzieć całymi dniami przed komputerem i szukać kolejnych meczów. Również doświadczenie ma tu spore znaczenie. Niekiedy nie patrząc na statystyki po prostu mamy tzw. czujkę. Zaczynamy już kojarzyć większości zespołów i graczy. Dzięki temu niemal w ciemno potrafimy obstawiać wiele typów.

Starajmy się także dobrze stawkować nasze typy. Jeśli czujemy się mocni warto postawić większą gotówkę.

Mega promocja w LV BET! - Odbierz 20zł bez depozytu! Plus i 1000zł po depozycie!

Pamiętajmy, że zarabianie na obstawianiu to tylko typowanie meczów, ale również sprzedawanie własnych typów. W całej Polsce, ale i na całym świecie jest mnóstwo ludzi, którzy chętnie kupią u nas np. miesięczny abonament. Nie musi być on drogi, ponieważ ilość osób sprawi, że będzie w stanie zarobić z tego nawet kilkanaście tysięcy złotych na miesiąc. Jeśli mamy dobre statystyki to warto zastanowić się nad takim pomysłem.

Oczywiście w głównej mierze jest on przeznaczony dla osób, które znają się już na sporcie. Straty bardzo niemile są widziane przez osoby, które zakupują u nas abonament. Musimy tutaj zagwarantować im choć minimalny zysk.

 

Więcej znajdziesz na : http://www.stickynotes.pl/bukmacherzy-w-polsce/

Zostaw komentarz ...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *