Legalny bukmacher SuperBet – nowość na polskim rynku bukmacherskim

Obecny rok niesie za sobą wielkie zmiany na rynku bukmacherskim. Typerzy, którzy dotychczas żyli głównie z zakładów bukmacherskich mają się czym stresować. Oprócz tego, że z naszego rynku rezygnuje wielu bukmacherów to należy równocześnie dodać, że na ich miejscu pojawią się nowe firmy. Wśród nich będzie bukmacher Superbet.

 

Co możemy powiedzieć o tej nowości?

Przede wszystkim to, że jest to tak świeży projekt, że jeszcze oficjalnie nie wystartował w Polsce. Nie jest to jednak zupełnie nowa firma bukmacherska, ponieważ działa ona chociażby na rynku rumuńskim. Dlatego też co nieco możemy powiedzieć o tym bukmacherze. Interesująca nas głównie oferta kursowa to temat dość tajemniczy. Z pewnością nie będą one należały do jednych z najlepszych.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 10 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Należy równocześnie dodać, że będzie to legalny bukmacher, zatem dochodzi do tego podatek, który zaniży nasze wygrane. Jednak teraz nie możemy o tym mówić w sposób negatywny, ponieważ tylko u takich bukmacherów będziemy mogli obstawiać w najbliższej przyszłości.

 

Zakłady bukmacherskie w Superbet

Ogólnie zakłady bukmacherskie w Superbet wydają się być naprawdę konkurencyjne. Głównie będzie rządziła piłka nożna. I tu nie powinno być również żadnego zdziwienia. Nie oznacza to jednak, że tylko taką ofertę tutaj znajdziemy. Wręcz przeciwnie. Oprócz tego znajdziemy zakłady na takie dyscypliny sportowe jak: koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie i wiele innych.

Osoby, które obstawiają niszowe sporty również powinny zainteresować się tym bukmacherem. Obecnie bardzo ciężko jest mówić pewne rzeczy. Wynika to głównie z tego, że strona internetowa tego bukmachera jeszcze nie wystartowała. Dlatego też głównie opieramy się na tym jak działa Superbet na rynku rumuńskim. To właśnie na tej płaszczyźnie staramy się domniemać jak będzie działał on na naszym rynku. Kiedy będziemy mogli spodziewać się wielkiego otwarcia? W 2018 roku – bukmacher już dostał licencję na działalność w Polsce ale strona www do obstawiania jeszcze nie może działać w pełni legalnie.

Powoduje to, że obecnie mało graczy w ogóle słyszało o tym bukmacherze. Jeśli chodzi o opinie o bukmacherze SuperBet to nie jest ich sporo. A właściwie nie ma ich wcale. Żaden gracz nie ma jak oprzeć swoich argumentów nie mogąc nawet przejrzeć ich strony internetowej.

 

Z pewnością nie należy się nimi kierować chcąc zarejestrować się tego bukmachera. SuperBet to absolutna nowość, która z pewnością niedługo wystartuje na naszym rynku. Miejmy nadzieję, że będzie to konkurencyjny bukmacher z szeroką ofertą i wysokimi kursami.

A w FORTUNIE? 10zł za rejestrację bez depozytu + 400zł za wpłatę!

Póki co możemy jedynie czekać i mieć nadzieję. Jedno cieszy – fakt, że pomimo wielu zawirowań na naszym rynku chcą pojawić się nowe firmy bukmacherskie.