Limity bukmacherów a ustawa hazardowa – czym są

Teraz trochę o progach u legalnych bukmacherów świadczących zakłady na mecze w Polsce. Należałoby być świadom jak wygląda kazus z limitami w czasie obstawiania pojedynków on line. Oto parę istotnych informacji …

Bieżąca od 2017 roku nowelizacja ustawy o grach hazardowych dołożyła na organizatorów zakładów wzajemnych cykl nowiutkich zobowiązań. Pewnym z nich jest żądanie zastosowania tzw. kodeksu odpowiedzialnej gry. Na przykład Fortuna jako początkowy legalnie działający w Polsce bukmacher wcielił w życie najbardziej konkretne zapisy ustawy w aspekcie używania nadmienionego kodeksu.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, darmowy zakład 115 zł + 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł + 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł + 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Limity bukmacherów

W ocenie ustawodawcy zadaniem kodeksu uczciwej gry jest zabezpieczenie graczy zakładów przed ujemnymi rezultatami hazardu. Skutkiem tego na stronach internetowych bukmacherów znalazły się wiadomości o ryzyku złączonym z hazardem, zakazie zabawy dla person poniżej 18 roku życia także nazwy firm świadczących pomoc graczom z kłopotami hazardowymi wespół z odsyłaczami do ich stron www.

Paragraf 15i „Ustawy o zmianie ustawy o grach hazardowych także poszczególnych innych zaryzykuj” naznaczył tudzież organizatorom zakładów sportowych niezwykle precyzyjne żądania dotyczącego tegoż, w jaki sposób wykonywane powinny być paragrafy tyczące się do uczciwej gry. To nie jedynie należyte procedury weryfikacji grającego, lecz też np. pozwolenie typerom zakładów lustracji osobistej aktywności na stronce internetowej buka.

Spełniając zapisy ustawy Ministra Finansów napomknięta już Fortuna stworzyła regulamin uczciwej gry, jaki 20 listopada 2017 roku pozostał zaaprobowany poprzez Ministerstwo Finansów.

Dla nowych graczy w FORTUNIE 115zł CASHBACK + 400zł za wpłatę! Graj teraz

W nowym etapie dla przykładu na stronie internetowej www.fortuna.pl od 5 marca, jako pierwszy spomiędzy prawnie funkcjonujących w Polsce bukmacherów, dopuścił swoim typerom formułowanie limitów bukmacherskich czasu i sum asygnowanych na zakłady sportowe. Typer może zaaprobować limit u bukmachera określony jako „graj bez ryzyka” względnie sformować swój, odpowiadający swoistym potrzebom.

Postępowanie w obszarze obowiązującego w Polsce prawa to dla dowolnego bukmachera on-line z licencją priorytet. Dokładają oni wszelkich starań, by wdrażane poprzez nich zmiany wypełniały warunki ustawy hazardowej, a równocześnie nie utrudniały typerom typowania. Wskazanie pułapów na rozgrywkę pochłania na przykład na www.fortuna.pl nie więcej niż paręnaście sekund – powiada Konrad Komarczuk, dyrektor Fortuna Zakłady Sportowe.

Procedura uściślania limitów u bukmacherów została włączona do przebiegu rejestracji nowego gracza. Użytkownicy mający już swoje konto w wortalu dla zawierania zakładów muszą po zalogowaniu sfinalizować rejestrację u buka on-line, a po czym wejść w sekcję „Limity gracza” względnie przejść do zakładki „Limity gracza” w ustawieniach konta użytkownika.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, darmowy zakład 115 zł + 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł + 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł + 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Przeto warto ustawić limity na zakładach sportowych już dzisiaj żeby … nie pozostać zlimitowanym w przyszłości 😉

Wykonane we współpracy z Serwis bukmacherski