Najlepszy bukmacher online i najlepsze promocje

Nauczeni tym, by nie spędzać przy zakładach bukmacherskich zbyt wiele czasu typujemy przed meczem. Od tego zaczyna wielu początkujących graczy, którzy dopiero wdrażają się w taki sposób zarabiania pieniędzy.

Wybierając taki styl gry mamy o wiele większe pole do popisu niżeli gracze, którzy lubują się w grze na żywo. Zaznaczmy, że możemy zawierać zakłady zarówno na stronie internetowej jak i w puntach naziemnych.

Jeśli chodzi o te drugie to często zwracamy głównie uwagę na to czy dana placówka znajduje się blisko nas. Tu najczęściej wygrywają Fortuna.pl czy Totolotek.pl, które tych punktów na terenie Polski mają najwięcej dzięki czemu szybciej możemy się na nie natknąć.

 

Zakłady online a promocje

Problemu tego nie ma zupełnie w przypadku zakładów online. Tutaj każdy legalny bukmacher oferuje nam dość szeroką ofertę na zakłady przedmeczowe. Oczywiście większości graczy wybrało wspomnianych liderów na naszym rynku Fortunę i STS.

Ale warto zwrócić uwagę również na konkurencję, która nie zamierza patrzeć na wszystko biernie. Pomimo tego, że faktycznie na polskim rynku jest niewielu legalnych bukmacherów to co jakiś czas możemy być świadkami kolejnych pozytywnych zmian.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 10 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Bukmacherzy poszerzają swoja ofertę. Na kogo zatem warto zwrócić uwagę? Z pewnością na Totolotka, który jako nieliczny oferuje swoim graczom obstawianie bez podatku. Co prawda promocja tyczy się tylko piątków, ale to i tak dobra promocja. Na tym jednak nie koniec.

Grając poprzez aplikację mobilną możemy zmniejszyć podatek do 6%. Tutaj promocja obejmuje graczy cały czas. Wydaje się zatem, że najlepiej jest patrzeć pod kątem strategii gry.

Poza tym warto sprawdzać aktualne promocje, gdyż dzięki nim możemy liczyć na większe zyski w przypadku wygranych. Chcąc odpowiedzieć na pytanie, który bukmacher jest najlepszy do zakładów przedmeczowych z pewnością poleca się Fortunę czy STS-a.

Warto jednak korzystać z usług innych legalnych bukmacherów, którzy pomimo tego, że nie mają zbyt obszernej oferty to mają ciekawe promocje. Mogą one stanowić one idealne uzupełnienie.

 

Co do promocji bukmacherskich 2018

W 2018 roku brylować będą zapewne bukmacherzy którzy będą chcieli dogonić czołówkę a więc – www.lvbet.pl (oferujący praktycznie 1000zł dla nowych graczy + 20 zł bez depozytu) oraz www.forbet.pl który oferuje podwojenie naszego pierwszego depozytu do kwoty 600zł!

Oczywiście nie należy zapominać też o legalnym bukmacherze milenium.pl który rozdaje na tą chwilę 780zł w różnego rodzaju bonusach (w tym bonus bez depozytu) oraz etoto.pl który po zmianie systemu do przyjmowania zakałdów rusza z kolejnymi ciekawymi promocjami.

Dla przypomnienia w sts.pl mamy 500zł za wpłatę a w Fortunie 400zł plus 10zł za samą rejestrację.