Obstawianie piłki nożnej

Piłka nożna króluje nie tylko w śród polskich kibiców, ale również wśród polskich typerów. Właściwie nie ma dnia, by na świecie nie odbywał się mecz piłki nożnej, który nie moglibyśmy obstawić. To jest bardzo duża przewaga tej dyscypliny sportowej. W sieci znajdziemy też dużo informacji na temat statystyk, formy zawodników, ich wykluczenie i wiele innych.

 

Obstawianie piłki nożnej i wyników

Przejdźmy zatem do rodzajów zakładów z jakimi mamy do czynienia w piłce nożnej. Jest ich naprawdę sporo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie niezależnie od własnej strategii. Znajdziemy zarówno niskie jak i wysokie kursy. Zanim zaczniemy je wymieniać warto dodać, że niezależnie od tego jaki rodzaj zakładu wybierzemy to będzie on rozliczny z regulaminowego czasu gry, czyli 90 minut.

Oczywiście niekiedy sędzia dodaje jeszcze kilka minut (2-3 minuty). Ten czas liczony jest w regulaminowym czasie gry. Ale kiedy mamy już dogrywkę czy rzuty karne to jest to już zupełnie co innego.

Dla nowych graczy w FORTUNIE 115zł CASHBACK + 400zł za wpłatę! Graj teraz

Przechodząc do rodzajów zakładów w piłce nożnej należy zacząć od najpopularniejszego – wynik spotkania. Tutaj mamy na myśli końcowy wynik jakim może być wygrana, przegrana lub remis. Nie ma tu zbyt wielkiej filozofii. Tym bardziej, jeśli gra wielki faworyt.

Przy odpowiedniej analizie możemy również trafiać wyższy kursy. Jeszcze większe kursy czekają nas na kolejnej opcji, a jest nią: do przerwy/koniec meczu – tak możemy to przetłumaczyć na język polski. To rodzaj zakładu popularny, ale jego stopień trudności jest już o wiele wyższy.

Tutaj typujemy jaki wynik będzie do końca meczu (1×2), a następnie na jego koniec (również 1×2). Bywa tak, że do przerwy prowadzi druga drużyna, a na koniec wygrywają gospodarze. Wtedy taki typ widnieje pod postacią 2/1. Jeśli mamy do czynienia z faworytem i kurs na jego zwycięstwo jest zbyt niskie, a uważamy, że zacznie od strzelać gole już od pierwszych minut to warto obstawić zakład 1/1.

 

Aby jednak nie czekać na koniec meczy możemy wygrać jeszcze jedną opcję – zakład na wynik po pierwszej połowie.

Tu obstawiamy zupełnie to samo co możemy obstawiać w całym meczu. Mogą być to kartki, gole, wygrana danego zespołu, itd. Jednak jednym z najbardziej popularnych rodzajów zakładów na piłkę nożną tuż za zakładem 1×2 jest zakład na sumę goli – powyżej/poniżej.

Tu mamy bardzo wiele możliwości. Możemy obstawić sumę goli w całym meczy (oczywiście w regulaminowym czasie gry). Jeśli chcemy nieco bardziej zaryzykować możemy typować ilość goli danego zespołu w całym meczu.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, darmowy zakład 115 zł + 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł + 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł + 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Jeszcze większe kursy znajdziemy na zakład, w którym to będziemy typować np. ilość goli danego zespołu w danej połowie. Możemy również typować ilość goli w pierwszej lub w drugiej połowie. Możliwości jest bardzo dużo. Wszystko zależne jest od tego jak bardzo chcemy zaryzykować.

Będąc w temacie goli możemy również typować strzelców goli. Tu jednak należy uważać, ponieważ obok nazwisk niekiedy widnieje kilka kursów. Dlaczego? Ponieważ możemy obstawiać czy dany zawodnik strzeli w ogóle gola w meczy kiedykolwiek, a może strzeli go jako pierwszego lub ostatniego. Właśnie dlatego są różne kursy, dlatego zanim obstawimy warto się upewnić co do typu.

 

Rodzaje zakładów bukmacherskich na piłkę nożną

Przejdźmy teraz do bardzo pożądanych rodzajów zakładów na piłkę nożną, a mianowicie dokładny wynik meczu. Gdybyśmy mieli dostęp do takich informacji biorąc pod uwagę nawet jeden zespół, który będzie rozgrywał swoje mecze moglibyśmy naprawdę ograć bukmachera.

Szczególnie, kiedy w meczu ma paść więcej goli (co najmniej 3) możemy liczyć na wysokie kursy. O jakich kursach mówimy? 15,00 czy 17,00 to naprawdę wysoki kurs.

Co ciekawe w Internecie, a w szczególnie na Facebook’u znajdziemy wiele osób, które ogłaszają, że znajdą dokładny wynik na dane spotkanie.

Warto uważać na te osoby, które są oszustami. Sami również możemy spróbować typować dokładny wynik, chociaż jest to niezwykle trudne zadanie. Mimo to obstawianie meczy piłki nożnej to bardzo ciekawy sposób na zarobek. Istnieje wiele innych rodzajów zakładów na tę dyscyplinę sportową.

Mega promocja w LV BET! - Odbierz 20zł bez depozytu! Plus i 1000zł po depozycie!

Niektóre mniej ryzykowane, a inne bardzo. Stąd też piłką nożna jest tak bardzo popularna wśród typerów.

Zostaw komentarz ...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *