Obstawianie skoków narciarskich – czy je warto obstawiać

Z pewnością nie raz mieliśmy tak, że coś co wydawało nam się na pierwszy rzut oka łatwe w konsekwencji kończyło się zupełnie na odwrót. Tak samo jest z typowaniem skoków narciarskich. Sami zauważymy, że nie mamy zbyt wielu możliwości.

Po pierwsze chodzi o opcje, które możemy obstawiać. Mało jest bukmacherów, którzy oferują nam kilka różnych opcji. Zazwyczaj jest to zwycięstwo w danych zawodach i koniec. Tylko nieliczni dają nam większe możliwości.

 

Zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie

Czy pewniacy zawsze tutaj wgrywają? Jeśli chodzi o to czym powinniśmy się kierować podczas obstawiania skoków narciarskich na zakładach bukmacherskich to każdy powie, że aktualnymi warunkami pogodowymi. I faktycznie ma tu racje. Właściwie pogoda to największy wróg każdych zawodów.

Często możemy być świadkami krótkich przerw w czasie których sprawdza się czy zawodnicy mogą być bezpieczni podczas skoków. Zła pogoda często daje nam nieoczekiwanych zwycięzców. To od razy pokazuje, że nie warto zawsze z góry grać faworytów.

 

Oprócz pogody ważna jest forma zawodnika. To jednak jest o wiele cięższe do analizy niżeli pogoda. Bywają takie sytuacje, w których zawodnik wygrywa któreś z kolei zawody i cały czas potwierdza, że się dobrze czuje i stawia sobie kolejne cele.

Niestety następuje pewne przełamanie i dany zawodnik nagle nie staje na podium. Dlaczego? Tego często nie potrafią wyjaśnić sami skoczkowie ani ich sztab. Tym bardziej dla nas jest to trudne zadanie. Należy się przyzwyczaić, że tak po prostu jest. To z kolei potwierdzi nas w fakcie, że warto to brać pod uwagę zawodników, na których są wyższe kursy. Wyniki-niespodzianki nie zawsze są konsekwencją złej pogody.

A w FORTUNIE? 10zł za rejestrację bez depozytu + 400zł za wpłatę!

Wracając do tego czym powinniśmy się kierować podczas obstawiania skoków narciarskich u bukmacherów należy również wymienić nowinki technologiczne i inne zmiany. Niekiedy zmiany następują w wadze skoczków czy kombinezonach. Nie zawsze rzutuje to na ostateczny wynik, ale warto i te zmiany mieć na uwadze. Jak zatem widać nie jest łatwo z powodzeniem typować skoki narciarskie.

Według większości graczy to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportowych do obstawiania na zakładach bukmacherskich. A czy warto … ryzyko jest duże ale wynagradzają to wygrane 🙂

Zostaw komentarz ...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *