Opinie graczy o legalnych bukmacherach

Był czas, kiedy omijaliśmy szerokim łukiem legalnych bukmacherów. Bo po co była nam gra u nich, jeśli mogliśmy obstawiać dokładnie te same mecze, a nawet mieć szerszą ofertę i zarabiać na tym o wiele więcej? Nie trudno zatem zgadnąć, że nielegalni bukmacherzy przejęli większość graczy. Nikt z nas nie wyobrażał sobie, że mogą zniknąć tak wielkie znane firmy jak chociażby Bet365.

Mega promocja w LV BET! - Odbierz 20zł bez depozytu! Plus i 1000zł po depozycie!

Jednak stało się to i chcąc dalej zarabiać na zakładach bukmacherskich nie mamy innego wyjścia – musimy zarejestrować się u jednego z legalnych bukmacherów.

 

Którego legalnego bukmachera wybrać?

Z pewnością przydatne mogą być opinie gracy, którzy już mieli okazję obstawiać tam mecze. Ogólnie opinie są bardzo zróżnicowane. Jako zaletę wymieniają oni możliwość wypłaty pieniędzy na konto bez obawy, że ktoś zauważy, że to z zakładów bukmacherskich.

Z drugiej strony takie przelewy idą o wiele dłużej niżeli przyzwyczailiśmy się do portfeli internetowych.

 

W przypadku Skrilla czy Netellera po zleceniu wypłaty już nawet po kilkunastu minutach pieniądze były na koncie. A że większości z nas posiada karty do owych portfeli niemal od razu mogliśmy korzystać z owych pieniędzy. W przypadku legalnych bukmacherów musimy czekać co najmniej jeden dzień, a Skrill czy Neteller są niedostępne. Jednak wpłaty i wypłaty to nie jedyne negatywne opinie.

Grając nawet na Fortunie, gdzie oferta i tak wydaje się być najlepsza i tak nie będziemy mieć dostępu do wielu meczów. Jakby tego było mało porównując kursy możemy zauważyć, że u legalnych bukmacherów są one o wiele niższe. Niektórym nie opłaca się zatem obstawiać meczy, tym bardziej, że do tego należy doliczyć podatek. Nie ma się co zatem dziwić, że mało znajdziemy pozytywnych opinii na temat legalnych bukmacherów.

Są i tacy gracze, którzy w ogóle cieszą się, że zakłady bukmacherskie zupełnie nie są zakazane.

Dla nowych graczy w FORTUNIE 115zł CASHBACK + 400zł za wpłatę! Graj teraz

Faktycznie sami nie jesteśmy w stanie nic zmienić w tym temacie dlatego wybór jest prosty – albo gramy u legalnego bukmachera albo czeka nas emigracja. Nie liczmy tym samym, że opinie innych gracze pomogą nam w wyborze lepszego legalnego bukmachera.