Podstawy zakładów bukmacherskich

Sport lubi większość z nas. Często obserwując z nerwami spotkania naszych reprezentacji czy zawodników w poszczególnych dyscyplinach sportowych mamy naprawdę niemałą wiedzą, by móc zacząć na tym zarabiać. Zakłady bukmacherskie pozwalają takim osobom na czerpanie zysków. Jednak znajomość na sporcie nie daje nam od razu przepustki do dużych pieniędzy.

Zanim zaczniemy obstawiać prawdziwe pieniądze warto nieco o nich poczytać. Podstawy zakładów bukmacherskich nie należą do trudnych. Tak wydaje się nam, gdy je czytamy. Jednak w praktyce wygląda to już różnie. Z pewnością najgorzej mają osoby, które pokładają w nich spore nadzieje.

 

Od czego zacząć obstawianie na zakładach

Zacznijmy od tego, że w świecie bukmacherskim nie ma pewniaków. Możemy mówić o faworytach. Niskie kursy nie zawsze świadczą o tym, że musi nam wejść postawiony zakład. Początkujący gracze często tracą w ten sposób pierwsze wpłacone do bukmachera pieniądze.

 

Kolejną sprawą jest analiza meczu. Statystyki z poprzednich lat z pewnością będą bardzo przydatne. Jednak one samą nam nie wystarczą. Na przestrzeni kilku lat zapewne zmieniły się składy. Jeśli analizujemy mecze np. tenisa to zauważmy, że zawodnicy są coraz starsi, a jeszcze inni po kontuzjach, gdzie ta gra może wyglądać zupełnie inaczej niżeli nawet dwa lata temu.

Zastanówmy się także nad stawkowaniem. Płaska stawka nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Są mecze, których możemy być bardziej pewni i wtedy warto zaryzykować większą kwotę lub na odwrót. To jednak często uzależnione jest od tego jaki mamy system gry. Czytając jednak obszerne podstawy zakładów bukmacherskich nie dowiemy się jak dużą rolę odgrywają tu nasze emocje. A te potrafią w bukmacherce wynieść nas na sam szczyt lub wręcz przeciwnie. Z pewnością nie warto popadać w panikę, gdy przegramy swój pierwszy zakład. Tutaj jest to zupełnie normalne.

A w FORTUNIE? 10zł za rejestrację bez depozytu + 400zł za wpłatę!

Jednakże po takiej akcji nie stawiajmy wszystkich swoich pieniędzy na kolejny zakład. Tutaj liczy się przede wszystkim doświadczenie. Jednak mało który bukmacher oferuje nam konto demo. Jest to właściwie niemożliwe. Możemy sami grać na sucho zapisując mecze które chcielibyśmy zagrać na kartce. Po całym dniu czy tygodniu warto przejrzeć te wyniki i wysnuć wnioski.

Czy mogliśmy nie popełnić danego błędu? Być może to zaoszczędzi nasze pieniądze. Niekiedy potrzeba lat, by znaleźć dla siebie strategię i czerpać z zakładów bukmacherskich korzyści. Zatem im więcej gramy, tym lepiej dla nas. Nie oznacza to jednak, że musimy obstawić każdy mecz pojawiający się w ofercie bukmachera. Niezwykle ważne jest tu szanowanie pieniędzy.

Zostaw komentarz ...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *