Rodzaje zakładów sportowych – poznaj systemy gry na zakładach

Mając za sobą już wybór odpowiedniego bukmachera przychodzi czas na prawdziwe emocje. Po wpłacie pierwszego depozytu najlepiej mieć już swoją strategię. O to jednak bardzo trudno. Mimo wszystko będziemy musieli obyć się ze słownictwem bukmacherskich i panującymi tutaj zasadami.

Po pierwsze: rodzaje zakładów sportowych.

To jednak możemy rozumieć dwojako. Może to oznaczać o co się zakładamy. Co możemy przez to rozumieć? Mamy tu na myśli zakłady typu” zespół X wygra mecz, powyżej 3,5 seta, itd. Możliwości mamy tutaj mnóstwo. Dlatego nie ma się co rozpisywać, tym bardziej, że każda dyscyplina sportowa ma swoje charakterystyczne rodzaje zakładów sportowych.

Super bonus! 20 zł bez depozytu + 500zł za wpłatę. Odbierz teraz

W piłce nożnej możemy typować ilość goli, a w tenisie ziemnym ilość rozegranych gemów. Dlatego też każdy powtarza, że tak ważne jest wybranie dobrego bukmachera ze względu właśnie na owe rodzaje zakładów sportowych. Jeśli lubimy i znamy się na siatkówce to warto spojrzeć, że niektórzy legalni bukmacherzy w swojej ofercie nie proponują nam żadnych innych rodzajów zakładów oprócz tego który zespół wygra mecz.

 

Sposoby obstawiania meczów

Są jednak i tacy bukmacherzy, którzy proponują nam o wiele więcej możliwości. Jeszcze inni gracze poprzez rodzaje zakładów sportowych rozumieją zakłady pojedyncze, AKO, systemowe i inne. Najpopularniejszy jest zakład pojedynczy.

Mega promocja w LV BET! - Odbierz 20zł bez depozytu! Plus i 1000zł po depozycie!

To właśnie takie zakłady grają profesjonaliści. Tworząc już kupon AKO musimy wybrać co najmniej dwa zdarzenia. Jeśli choć jedno będzie rozpatrzone negatywnie to cały kupon również jest tak rozliczony. To wszystko nie jest trudne jeśli mamy opracowany swój system gry. Dzięki temu już odgórnie wiemy, że stawiamy np. tylko kupony pojedyncze na ilość bramek w meczach piłki nożnej.

 

Systemy gry na zakładach sportowych jest też kilka

Jednym z najciekawszych systemów są tzw. surebety. Dzięki niemu zawsze wygrywamy. Wydaje się być niemożliwym, a jednak! Zatem jeśli ktoś twierdzi, że na zakładach bukmacherskich nie da się zawsze wygrywać to jest w błędzie.

Dzięki temu systemowi wygrywamy zawsze, a nasza skuteczność będzie wynosiła 100%. Jest oczywiście jedno „ale”. W przypadku tego systemu nie mówimy tu raczej o dość wysokich wygranych – często jest to 1-10 złotych na jednym zakładzie.

 

Przeciwieństwem do surebetów jest valuebet. Ten system przeznaczony jest już dla doświadczonych typerów. Zazwyczaj stawia się tu dość wysokie kursy. W tym przypadku należy mieć jednak dużą wiedzę na temat danego spotkania sportowego.

Systemy gry na zakładach sportowych jest naprawdę mnóstwo. Oprócz tych najbardziej popularnych typerzy sami tworzą swoje innowacyjne systemy. Większości z nich to metoda prób i błędów. O większości z nich możemy poczytać głównie na forach internetowych, gdzie wielu użytkowników podaje swoje pomysły i przemyślenia.

A w FORTUNIE? 10zł za rejestrację bez depozytu + 400zł za wpłatę!

Podsumowując, zakłady bukmacherskie to nie tylko odpowiednia analiza spotkania. Wielu typerów równie wiele czasu poświęca na tworzeniu odpowiednich kuponów tak, aby prawdopodobieństwo wygranej było jak największe. Nie zawsze musimy kierować się gotowymi już schematami gry. Sami również możemy tworzyć swoje systemy.

Zostaw komentarz ...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *