Strategia i bankroll na zakładach bukmacherskich

Czy można być początkującym graczem zakładów bukmacherskich już dwa-trzy lata od obstawienia swojego pierwszego zakładu u bukmachera?

Okazuje się, że tak. Są osoby, które grają więcej lat i nie potrafią zarabiać na zakładach bukmacherskich. Dlaczego tak się dzieje? Powodów może być wiele. Jednym z nich z pewnością jest rozsądne stawkowanie. Często z pewnością zważamy uwagę na nasze postawione kupiony. Widać, że skuteczność mamy naprawdę imponującą.

 

Zatem dlaczego nie zarabiamy na zakładach bukmacherskich?

Być może problem tkwi właśnie w stawkowaniu. Z pewnością przeglądaliśmy fora bukmacherskie z darmowymi typami. Przy niektórych z nich mogliśmy zauważyć jak dany gracz stawkuje podane zdarzenie, np. 1/10 czy 9/10.

Co to oznacza? 1/10 to znak, że w tym przypadku gracz daje swoją minimalną stawkę. Zatem poniekąd możemy przypuszczać, że typ jest dość ryzykowny. Przeciwieństwem jest już typ 9/10 co oznacza, że stawka jest prawie maksymalna. Jednocześnie jesteśmy niemal pewni, że typ nam wejdzie. Istnieje przy tym kilka niuansów. Jeśli ktoś podaje nam stawkowanie 10/10 to nie oznacza, że na dany typ gracz daje all in.

Mega promocja w LV BET! - Odbierz 20zł bez depozytu! Plus i 1000zł po depozycie!

Pamiętajmy, że na nasz zakład nie powinniśmy przeznaczać więcej niżeli 5% bankrolla. Zatem mając na koncie 100 złotych i chcąc obstawić typ 10/10 powinniśmy przekazać 5 złotych. Chcąc ogrywać bukmachera z naszego słownika musi absolutnie zniknąć hasło „all in”.

Jeśli obstawiamy zakłady bukmacherskie za wszystkie środki pieniężne to zapomnimy o zarabianiu w ten sposób. Będąc niedoświadczonym zupełnie nie zważamy uwagę na to jak stawkujemy swoje kupony. Często gramy na emocjach lub płaską stawką u bukmachera.

Nie mając dobrej strategii na zakładach bukmacherskich podczas obstawiania meczy takim sposobem nie zarobimy. Poza tym zauważmy, że każdy nasz typ ma inną wartość ryzyka. Dzięki zatem odpowiedniemu stawkowaniu możemy co prawda stracić, ale o wiele mniej niżeli stosując np. typowo płaską stawkę.

 

Dlatego patrząc na swój bankroll na zakładach bukmacherskich warto teraz obliczyć ile wynosi nasza stawka 1/10 i zacząć stosować rozsądne stawkowanie w praktyce. Początki mogą być trudne, ale zauważymy w końcu zmiany.

Super bonus! 20 zł bez depozytu + 500zł za wpłatę. Odbierz teraz